Firma

Miło nam powitać Państwa na stronie Biura MODER Nieruchomości s.c..

Nasze nowoczesne biuro zajmuje się ogólnie pojętą działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno właścicieli nieruchomości jak i osób ich poszukujących począwszy od kupna, a skończywszy na wynajmie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaspokajać ambicje mieszkaniowe i inwestycyjne naszych Klientów poprzez oferowanie im usług najwyższej jakości.

Korzystając z usług oferowanych przez nasze biuro oszczędzają Państwo swój cenny czas, a przede wszystkim zyskują pewność, że przyszła transakcja zostanie przeprowadzona z uwzględnieniem najwyższych standardów: starannie, profesjonalnie oraz bezpiecznie. Wysoka jakość naszych usług opiera się m.in. na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, poznaniu jego potrzeb, a przede wszystkim dostosowaniu naszych usług do stawianych przez niego wymagań.


Z racji tego, że pragniemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klienta, nasza oferta stale się powiększa. Nasze usługi kierujemy do osób szukających rzetelnego i doświadczonego pośrednika na rynku nieruchomości: właścicieli nieruchomości, najemców, kupujących, film deweloperskich, firm krajowych, a także firm zagranicznych.


Dzięki współpracy z nami zyskają Państwo:

  • Profesjonalną, terminową, bezpieczną i skuteczną sprzedaż oraz wynajem nieruchomości,
  • Fachową pomoc w kupnie, sprzedaży bądź najmie nieruchomości,
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów organizacyjno-prawnych zarówno przed samą transakcją jak i umowy przedwstępnej,
  • Przygotowywanie obsługi notarialnej prowadzonej transakcji,
  • Kompleksowe doradztwo w doborze kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, analiza zdolności kredytowej, pomoc w uzyskaniu kredytu,
  • Ubezpieczenie nieruchomości,
  • Pomoc w prowadzeniu negocjacji,
  • Opinie, ekspertyzy, okresowe badania,
  • Usługi dodatkowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy rzetelność, dokładność, terminowość, a także całkowitą poufność.

 

Kontakt

MODER Nieruchomości s.c. Ewelina Dawidowicz Sławomir Moder

 

ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 9:00-17:00

Telefon: 95 735 30 80
e-mail: biuro@modernieruchomosci.pl

Ewelina Dawidowicz:
790 789 319
ewelina@modernieruchomosci.pl

 

Sławomir Moder:
603 963 061
slawomir@modernieruchomosci.pl